شخصیت کاریزماتیک چیست؟_شخص کاریزما چه ویژگی هایی دارد؟
شخصیت کاریزماتیک چیست؟_شخص کاریزما چه ویژگی هایی دارد؟ ٠٢١٨٨٣٧٧٨١٦
کارگاه آنلاین و غیرحضوری ویژگی های شخصیت کاریزماتیک روانشناسی

کارگاه آنلاین و غیرحضوری ویژگی های شخصیت کاریزماتیک

احتمالا برای شما بسیار پیش آمده که از صحبت کردن با برخی افراد احساس لذت کرده، انرژی مثبت دریافت نموده و علاقه مند باشید تا ارتباط خود را با این افراد افزایش دهید. در یک کلام، برخی از افراد از جذابیتی برخوردارند که می توانند با قدرت و نفوذ کلام خود، سایرین را جذب خود کنند. آنچه که این افراد از آن بهره مند هستند کاریزما نام داشته و در اصطلاح شخص مورد نظر کاریزماتیک است. این موضوعی کم اهمیت نیست زیرا جذابیت، احتمال موفقیت را در هر حوزه زندگی بهبود می بخشد. انسان هایی که می توانند دیگران را تحت تاثیر قرار داده تا آنچه را که آنها به طور جدی بیان می کنند، دیگران انجام داده و به آنها عمل کنند.

درکارگاه مذکور، شخصیت کاریزماتیک چیست رفتارهایی که شما را تبدیل به یک شخصیت کاریزماتیک خواهد کرد و بایستی آنها را از خود بروز دهید، را بیان می کنیم.

این کارگاه در تاریخ چهارشنبه 98/10/18 ساعت 18 تا 21 به صورت گفتگوی گروهی آنلاین توسط خانم دکتر فهیمه رضائی متخصص روانشناسی بالینی برگزار می شود. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، از ساعت 9 صبح تا 3 بعدازظهر با شماره تلفن های ٠٢١٨٨٣٧٠٠٦٠- ٠٢١٨٨٠٨٨٥٩٢- ٠٢١٨٨٣٧٧٨١٦ تماس بگیرند. همچنین تعداد شرکت کنندگان این کارگاه "نامحدود" می باشد و هزینه ثبت نام برای هر عضو 100000 تومان می باشد.

 


نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

    سوال خود را از ما بپرسید