روانشناسی ازدواج_تعریف ازدواج از دیدگاه روانشناسی
روانشناسی ازدواج_تعریف ازدواج از دیدگاه روانشناسی ٠٢١٨٨٣٧٧٨١٦
آمادگی برای ازدواج_پنج علامتی که نشان دهنده آمادگی ازدواج در افراد می باشد روانشناسی رابطه

آمادگی برای ازدواج_پنج علامتی که نشان دهنده آمادگی ازدواج در افراد می باشد

باید دنبال ویژگی های شخصیتی خاصی باشید که در دراز مدت به نفع رابطه شما هستند. ماننذ ویزگی های ظاهری و علاقه متقابل. همه زن ها همسر خوبی برای شما نخواهند بود.

 7 راه برای اینکه بعد از سال‌ها ازدواج دوباره احساس اینکه به‌تازگی ازدواج کرده‌ایم پیدا کنیم

پنج علامتی که نشان می دهد نامزد شما آمادگی و شرایط ازدواج دارد یا خیر

اگر قصد ازدواج دارید، بسیار مهم است که ویژگی هایی که نشان دهنده این است که زنی که قصد ازدواج با وی را دارید توانایی تنهایی، قدرت و مسئولیت را دارد، بدانید. البته شما نیز باید نقش خود را ایفا کنید و دارای همین ویژگی ها باشید.

 

  1. مستقل است

یک زن مستقل به شما برای مراقبت از خود و همچنین شاد بودن نیازی به شما ندارد. یک زن مستقل شما را می خواهد تا اینکه به شما نیاز داشته باشد. به شما نمی چسبد و و وقت تان را نمی گیرد. فردی که به توجه و اتکای دائم نیاز دارد می تواند زندگی مشترک را به خطر بیاندازد.

 

  1. متین و موقر است

به دنبال زنی باشید که در شرایط استرس زا معقول و آرام باشد - کسی که از هر مسئله جزئی ناامید نشود. این بدان معنا نیست که او هرگز ناراحت نخواهد شد ، اما قدرت و بلوغ لازم برای مدیریت احساسات خود را دارد.

همچنین باید احساس کنید که او تکیه گاه خوبی در مواقع پر استرس است. در مواقعی که خارج از توان شماست می توانید بر روی توانایی ها، هوش و ذکاوت و مشورت های وی حساب کنید.

 

  1. ساده و بی آلایش است

این بدین معنی نیست که این زن به هیچ وجه به ظاهر خود اهمیت نمی دهد. اما او ساعتها برای آماده شدن وقت نمی گذراند. این زن نیازی به یادآوری مداوم عشق شما نسبت به ظاهر خود ندارد. او به ظاهرش غرور می کند.

زنانی که به ظاهر خود اهمیت زیاد می دهند ممکن است در بالا و پایین های زندگی همراه شما نمانند. اگر نتوانید سبک زندگی او را حفظ کنید چه اتفاقی می افتد؟

روانشناسی ازدواج | مشاوره ازدواج چیست و چه کمکی به ما می کند

  1. از اهداف شما پشتیبانی می کند

زنی که از اهداف شخصی و شغلی شما پشتیبانی می کند ، می داند که در زندگی همه چیز درباره او یا حتی در مورد شما به عنوان یک زوج نخواهد بود. شما هر دو هدف های فردی خواهید داشت و او در کنار شما خواهد بود که در تلاش هایتان تشویق تان کند. او از زمان و انرژی که برای رسیدن به اهداف خود صرف می کنید احساس خطر نخواهد کرد زیرا خود نیز همین کار را می کند.

مهم است که اهداف فردی شما و شریک زندگی تان مکمل یکدیگر باشند. در حالی که مطمئناً نیازی نیست که این اهداف یکسان باشمد ، نباید آنقدر واگرا باشند که باعث ایجاد اختلاف بین تان شوند.

 

  1. او برای خودش ایستادگی می کند

چه او در کنار شما باشد ، چه یک عضو خانواده یا یک دوست ، شما یک زن می خواهید که اجازه ندهد مردم با او بد رفتار کنند. اگر او رفتار بد شما یا دیگران بپذیرد ، در نهایت ممکن است احترام او را از دست بدهید. زنی که پشت خود ایستاده است، به خودش اطمینان دارد و اجازه نخواهد داد که کسی او را مورد آزار و اذیت قرار دهد ، با او بد صحبت کند یا برای عقایدش اهمیتی قائل نشود ، عمل کند.


نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

    سوال خود را از ما بپرسید