خیانت چیست؟_دلایل اصلی خیانت در روابط زناشویی
خیانت چیست؟_دلایل اصلی خیانت در روابط زناشویی ٠٢١٨٨٣٧٧٨١٦
چرا مردان به همسرانشان خیانت می کنند دلایل خیانت کردن مردان

چرا مردان به همسرانشان خیانت می کنند دلایل خیانت کردن مردان

خیانت به همسر تنها داشتن رابطه ی جنسی بادیگری نیست بلکه فکر کردن به کسی دیگر جز همسر ، صحبت کردن هر روز با او، پیامک زدن با او و... خیانت به همسر محسوب میشود.

 

خیانت به همسر

 

عوامل خیانت مردان به همسر

سریال های ماهواره ای منبع ترویج خیانت هستند

آنان در پی ترویج خانوادهای بی سر و سامان و عادی نشان دادن رابطه ی جنسی دختر و پسر و خیانت به همسر هستند.

 

مشکلات مالی

وجود مشکلات مالی و تدبیر نامناسب و ایجاد فضایی تنش آمیز از طرف زن می تواند موجب خیانت به همسر شود. مردان نیاز به همدردی و درک دارند ، در شرایط ناامید کننده زندگی و بحران ها زن تنها منبع آرامش مرد است. اگر این منبع در خانه تامین نشود باید منتظر خیانت همسر خود باشید.

 

توجه بیش از حد به خانواده پدری، فرزندان ، دوستان

همسرتان باید همیشه و در همه شرایط اولویت اولتان باشد. شما دیگر دارای خانواده مستقل هستید که تشکیل شده از همسرتان و فرزندانتان است ، که خط تقدم همسرتان می باشد. اگر همسرتان متوجه بی توجهی و بی مهری شما شود شما باید منتظر زمینه شکل گیری خیانت همسرتان باشید.

 

رفتار امرکننده زن با همسر

مردان از حالت دستوری و حرف زدن با صدای بلند را دوست ندارند و دربرابر حالت همسرشان یا صدایشان را بالا میبرند و دعوا میکنند یا بی تفاوت از کنار آنها می گذرند و صحبت های همسرشان برایشان بی اهمیت میشود ، که این رفتار موجب کاستی علاقه و توجه نسبت به همسرشان میشود.

 

خیانت به همسر

 

سرزنش کردن همسرتان

اگر همسرتان را سرزنش کنید او احساس می کند قدرت خود را و جایگاهش ر در خانواده از دست داده است و برای اثبات موجود بودن خود رو به سوی رفتارهای عصبی و حالت های پرخاشگرانه میرود. اگر قصد انتقاد از همسر خود را دارید باید بدانید که ابتدا خوبی های همسرتان را برایش بازگو کنید. مردان دوست دارند ازشان تعریف شود و از آنها برای خوبی هایشان تشکر شود.

با لحنی آرامش بخش و به دور از تنش و تحقیر با او صحبت کنید. نباید مردان را بترسانیم تا اشتباهاتشان را از ما پنهان
کنند و به ما دروغ بگویند و برای هم صحبتی و آرامش به سوی خارج از خانه بروند که زمینه خیانت به همسر فراهم شود.

 

از ذهنتان شک و تردید را بیرون کنید

هنگامی که فردی کسی را دوست دارد و به او عشق می ورزد به یکدیگر اعتماد دارند. هنگامی که شک و تردید جای خود را در رابطه باز کند باعث کمرنگ شدن عشق و اعتماد میشود و روز به روز موجب فاصله میشود و باعث شکل گیری رابطه ی عاطفی خارج از خانه میشود و زمینه خیانت به همسر فراهم میشود.

 

نباید به کار و مادیات بیش از همسرتان توجه کنید

اگر به خاطر آینده بیش از حد مشغول کار خارج از خانه شوید و همسرتان را فراموش کنید و برای او وقت کافی که نیازهایش را برطرف کند نگذارید چه بخواهید چه نخواهید حرکات شما حتی غیرعمد سبب ایحاد شکاف بین رابطه شما با همسرتان میشود.

 

شما باید بین همسرتان و کارهایتان تعادل ایجاد کنید

مردان پسر بچه های کوچکی هستند که نیاز به محبت و دیده شدن دارند. اما قرار نیست شما با آنها رفتارهایی مانند مادرشان داشته باشید، به یاد داشته باشید شما همسرشان هستید. شما می توانید با کارهایی نظیر تماس تلفنی در حین کارتان به همسرتان به او ثابت کنید که برایتان مهم است و حتی بین کار به او فکر می کنید.
پیام های عاشقانه ، انجام کارهایی متناسب با علاقه همسرتان و... میتواند به همسرتان بیشتر توجه کنید.


نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

    سوال خود را از ما بپرسید