کارگاه ویژگی های شخصیت کاریزماتیک (شخصیت جذاب) مرحله دوم خدمات روانشناسی

کارگاه ویژگی های شخصیت کاریزماتیک (شخصیت جذاب) مرحله دوم

شادی واقعی از درون انسان سرچشمه می‌گیرد.شادی واقعی احساس نشاط و آرامش در درون است و به فرد در ایجاد آرامش کمک شایانی می‌کند. شادی درون وابسته به شرایط درونی فرد است و این شرایط ثبات بسیار زیادی دارد، به راحتی از بین نمی‌رود و یک احساس پایدار و باارزش است. شخصیت کاریزماتیک چیست هنگامی که شادی از درون نشاءت بگیرد، فرد را بدون استرس مدیریت می‌کند و آن‌ها را به موقعیت‌های بهتر و فرصتی برای رشد تبدیل می‌کند. این خصیصه ذاتی نیست و یک مهارت است که می‌توان به راحتی آن را فراگرفت. در دوره دوم شخصيت هاي جذاب ما به شما اين مهارت هاي ايجاد شادي دروني را اموزش مي دهيم
اگر بدانید شادی درونی چیست ؟ به مراتب بهتر زندگی می‌کنید. البته در صورتی که شادی واقعی و درونی را تجربه کنید و آن را به یک احساس پایدار در درون خود تبدیل کنید.این شادی در تمام جنبه‌های زندگی شما خود را نشان می‌دهد و با شرایط بیرون تغییری نمی‌کند.


احساس شادی و شاد بودن را برای انسان‌ها بسیار مفید است. این احساس سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده، زندگی اجتماعی کامل را برای شخص بوجود می‌آورد و به فرد برای مقابله با استرس و بیماری ها کمک می‌کند.

با وجود داشتن چنین خواص درمانی شگفت انگیزی، بدون شک این یک امر طبیعی است که همه افراد در زندگی خود به دنبال شادی هر چه بیشتر باشند.
يكي از راهكارهايي كه براي ايجاد شادي دروني است نوشتن است ،زمانی که شما احساس غمگین بودن یا عصبانیت می‌کنید، ممکن است روزها یا هفته‌ها را با این احساسات بد و منفی سپری کنید برای رهایی از این احساسات منفی راه حل "نوشتن" را پیشنهاد می‌کنم تمام افکار و احساسات بد و ناخوشایند و آزار دهنده را با نوشتن از خود دور كنيد پس از نوشتن تمام این احساسات بد و منفی، کاغذ را دور بیندازید. زیرا از نظر علمی ثابت شده که با دور انداختن آن، احساسات ناخوشایند از شما فاصله گرفته و روزنه‌های امید و شادی در شما شکل می‌گیرد.در گارگاه  دوره  دوم شخصيت ها ي جذاب بسیاری از این راهکارها آموزش داده می شود.

این کارگاه روز 2 اسفند ماه در از ساعت 10 الی 13 در کلینیک خانم دکتر فهیمه رضائی توسط ایشان برگزار می شود. در صورتی که تمایل دارید، در این کارگاه شرکت کنید می توانید از ساعت 9 صبح تا 9 شب با کلینیک تماس بگیرید. ضمنا برای شرکت در این کارگاه حتما باید در کارگاه دور اول شرکت کرده باشید. در غیر این صورت باید فایل های صوتی کارگاه کاریزماتیک 1 را فراهم و گوش کرده باشید چون مطالب این جلسه، ادامه مرحله قبل می باشد.


نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

    سوال خود را از ما بپرسید